Pieniądze nawet w 15 minut

Pożyczka 100zł - 25000+ zł na 5 dni - 12 miesięcy RRSO 0%*


pożyczka do 250000 zł
 1. Aplikacja
 2. Weryfikacja
 3. Szybki przelew

RRSO 0% oferta promocyjna

dobra pożyczka sieradz rynek 17

pokaż całą treść Już ponad miesiąc i kasy jak nie było tak nie ma. On dostał zwrot po tygodniu, a ja do tej pory nic nie mam. pokaż całą treść Poznań- Jeżyce Ja złożyłem PIT 23 dobra pożyczka sieradz. Ciekawa jestem jak bedzie w tym roku dobra pożyczka sieradz. po dwóch telefonach poszła do kierowniczki- a nie no jest dobrze. Czy w ogóle ktoś z Wejherowa już otrzymał. pokaż całą treść w tym roku zwrot z podatku coś sie przedłuza w zeszłym roku miałam na kacie po rownych dwoch tygodniach a teraz czekam juz prawie połtora miesiaca. Dzisiaj laskawie dodzwonilam sie do urzedu i ppwoedzieli mi ze sa na 11 marca z przelewami na konto. pokaż całą treść wysłany elektronicznie 18. Szkoda tylko, że nasze cudowne panstwo nie potrafi dostosować sie do terminów które. pokaż całą treść Składałam elektronicznie 22 luty i cisza. pokaż całą treść Zawsze zwrot miałam po 2 tygodniach. Do tej pory nie otrzymałem naliczonego przez księgową zwrotu. Po czym dostałem pismo że się nie rozliczyłem i sumę którą miałem dostać żądają bym wpłacił dobra pożyczka sieradz. dotąd składałam osobiście i zawsze zwrot był do 30 dni. 02 i nadal brak zwrotu nadpłaty. jak człowiek ma coś do zapłaty to odrazu odsetki liczą a żeby nam wypłacić odsetki to pieniędzy nie mają. Urząd za każdy dzień zwłoki płaci odsetki,ale również warto skontaktować się z urzędem – może się zdarzyć, że urząd kwestionuje wysokość naszej nadpłaty, wpłacił pieniądze na niewłaściwy rachunek lub zaliczył naszą nadpłatę na poczet zaległości podatkowych, np. Muszę opłacić kolonie dzieciom,liczyłam na te pieniądze,bo przecież z pensji się nie da i co. pokaż całą treść wysłany elektronicznie 18 dobra pożyczka sieradz. pokaż całą treść Ja rozliczalam sie elektronicznie 11 dobra pożyczka sieradz. Stronka gdzie można sprawdzac status nie dziala w Gdańsku dobra pożyczka sieradz. U mnke 5 tyg oczekiwania i dalej nic. 02 i również nie otrzymałam jeszcze zwrotu, ani żadnego wezwania. pokaż całą treść Kolega skladal kolo25lutego elektronicznie,żona wczoraj poszła osobiście do urzędu i jakas kierowniczka dzwoniła do koleżanki,żeby zrobiła zaplanowane przelewy i kolega dostał jeszcze wczoraj. .

Related keys:

 • pożyczka gotowkowa citi handlowy opinie nomi elbląg
 • vivus pożyczka za darmo opinie
 • chwilówka nowa sól
 • pożyczka gotowkowe na dowód osobisty wrocław odbiór
 • pozyczki na dowod bez zaswiadczen o dochodach 2014

Pożyczaj odpowiedzialnie

 • Odpowiedzialna decyzja pożyczkowa

  Czy pożyczka rzeczywiście jest Ci niezbędna? Pożyczanie pieniędzy z jakiegokolwiek źródła powinno być wynikiem odpowiedzialnie podjętej decyzji, poprzedzonej dokładnymi przemyśleniami o zasadności zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli rzeczywiście pożyczka jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem problemów finansowych, przygotujemy odpowiednią ofertę.

 • Dopasowanie kwoty i okresu do swoich możliwości

  Odpowiedzialność pożyczkobiorcy powinna przejawiać się również w tym, aby ubiegać się tylko o taką pożyczkę, na którą rzeczywiście nas stać. Powinniśmy dopasować kwotę zobowiązania do swojej istniejącej sytuacji finansowej, podobnie jak okres kredytowania. Kwota i okres spłaty pożyczki powinny odpowiadać obecnym i przyszłym możliwościom finansowym klienta. Nie powinniśmy zaciągnąć pożyczki w wyższej kwocie, niż rzeczywiście jest nam potrzebna.

 • Kontrola wymagań pożyczkodawcy

  Każdy pożyczkodawca może stawiać swoim klientom inne wymagania przed udzieleniem pożyczki. Warto dowiedzieć się wcześniej, czy spełniamy wszystkie warunki zostania pożyczkobiorcą i czy mamy szansę na uzyskanie pożyczki w pożądanej przez nas kwocie.

Warunki pożyczki

 • Szybko i bez ryzyka

  Zostając klientem serwisu pożyczkowego okmoneta.pl nie ponosisz żadnych kosztów wstępnych. Nie musisz obawiać się, że nałożymy na Ciebie dodatkowe, ukryte koszty. Prowadzimy transparentną politykę pożyczkową, dzięki czemu klient zawsze jest świadomy, jakie wydatki wiążą się z zaciąganym zobowiązaniem. Pożyczkę udzielają pożyczkodawcy współpracujący z okmoneta.pl, którzy zapewniają możliwie najkrótszy czas na rozpatrzenie wniosku i wypłatę pieniędzy.

 • Zawsze możesz się rozmyślić

  Masz 14 dni od chwili zawarcia umowy pożyczkowej na zmianę podjętej decyzji. Jest to niezbywalne prawo konsumentów do odstąpienia od umowy, bez konieczności podawania przyczyny takiej decyzji. Wystarczy, że jako nasz klient wypełnisz i wyślesz do nas odpowiednie oświadczenie, jakie otrzymasz wraz z umową pożyczkową. Zgodnie z naszym regulaminem zwrócisz pożyczkodawcy pożyczoną sumę pieniędzy. Poza tym, masz prawo do bezkosztowej, wcześniejszej spłaty pożyczki, niż termin określony w umowie. Jeśli więc nagle zdarzy się sytuacja, że nie będziesz już dłużej potrzebował pożyczki online lub będziesz w stanie uregulować swój dług przed terminem określonym w umowie, masz do tego prawo, a pożyczkodawca obniży koszty dotyczące okresu, o który skrócono okres kredytowania.

 • Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

  Rozumiemy, że w życiu naszych klientów mogą zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje, które utrudnią lub nawet uniemożliwią terminową spłatę pożyczki. Nie trzeba wówczas wpadać w panikę i liczyć koszty przekroczenia terminu. Przewidzieliśmy taką ewentualność i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki. Jest to możliwe poprzez złożenie właściwego wniosku do pożyczkodawcy oraz opłacenia odpowiedniej prowizji za przedłużenie okresu spłaty. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, termin spłaty zobowiązania finansowego automatycznie ulegnie wydłużeniu na pożądany okres.

 • Niespłacenie pożyczki

  W każdym przypadku zaciągniętą za pośrednictwem serwisu okmoneta.pl pożyczkę trzeba spłacić, wraz z odsetkami i opłatami naliczonymi przez pożyczkodawcę. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z podjęciem przez firmę pożyczkową odpowiednich kroków windykacyjnych i egzekucyjnych, a nierzetelny dłużnik zostanie obciążony dodatkowo kosztami takich działań. Pożyczkodawca ma prawo i możliwości skierowania sprawy niespłaconej terminowo pożyczki do sądu, a koszty sądowe również będzie musiał ponosić dłużnik. Warto więc pamiętać albo o terminowej spłacie zobowiązania finansowego, albo ostatecznie o możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki na kolejny okres.

 • Odpowiedzialna decyzja pożyczkowa

  Czy pożyczka rzeczywiście jest Ci niezbędna? Pożyczanie pieniędzy z jakiegokolwiek źródła powinno być wynikiem odpowiedzialnie podjętej decyzji, poprzedzonej dokładnymi przemyśleniami o zasadności zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli rzeczywiście pożyczka jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem problemów finansowych, przygotujemy odpowiednią ofertę.